O nás

EUROLINES je medzinárodné združenie, ktoré spája viac ako 30 európskych autobusových dopravcov. Slovenským členom tohto združenia je spoločnosť Slovak Lines Express, a. s.

EUROLINES ponúka spojenie do 34 krajín a viac ako 700 miest po celej Európe. V rámci združenia je nastavená vysoká kvalitatívna úroveň prevádzky medzištátnej dopravy. Vodiči medzištátnych liniek sú špeciálne školení a ovládajú cudzí jazyk. Vozový park na týchto linkách tvoria klimatizované luxusné autobusy, ktoré poskytujú vysoký štandard a kultúru cestovania.

Viac informácii o medzinárodnom združení EUROLINES a partneroch nájdete na www.EUROLINES.com

Značka EUROLINES získala na Slovensku ocenenie Superbrands pre rok 2014.
Cenu Superbrand značke EUROLINES udelila komisia expertov Brand Council programu Superbrands Slovakia, zložená z 15 nezávislých odborníkov, a slovenskí spotrebitelia. Titul Superbrands patrí k najvýznamnejším celosvetovo fungujúcim programom hodnotenia značiek a ceníme si, že značka Eurolines sa zaradila medzi slovenské Superbrands.
Veríme, že cena, ktorú vyhrala naša značka, je pre vás - našich zákazníkov - uistením a povzbudením pri vašich každodenných rozhodnutiach.
Ďakujeme všetkým za preukázanú priazeň.

O ocenení: Medzinárodný program Superbrands bol pred viac ako pätnástimi rokmi zavedený vo Veľkej Británii marketingovými a komunikačnými odborníkmi. Stanovili si dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať príklady pre účastníkov trhu, ktorí by sa radi rozvíjali a učili. Odvtedy sa tento program stal populárnym na celom svete a dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie v 88 krajinách na piatich kontinentoch. Komisia Brand Council má kľúčovú rolu a zodpovednosť v každej krajine, ktorá sa na programe zúčastňuje. Organizátori súťaže preto vyberajú pre túto úlohu len vysoko uznávaných odborníkov, a to na základe rozsiahleho výberového procesu. Značky sú nominované výhradne na základe odborných kritérií, pričom spoločnosti nemôžu žiadať o toto uznanie.

Vyhľadanie spojenia