Zmeny od 1. marca 2016 na medzinárodných linkách do Londýna, Paríža a Rotterdamu

16.2.2016

Zmeny od 1. marca 2016 na medzinárodných linkách do Londýna, Paríža a Rotterdamu

Dňom 1.3.2016 dochádza k výrazným zmenám na linkách prevádzkovaných do Londýna, Paríža a Rotterdamu. Najdôležitejšou zmenou je, že tieto linky  sú od tohto dátumu prevádzkované z Košíc a Bratislavy bez prestupu.  

Cestovné poriadky platné od 1.3.2016 si môžete pozrieť v časti Produkty a Služby - Cestovné poriadky.

Okrem toho, že sú tieto spoje zabezpečované bez prestupu vo Viedni, sme pripravili tieto ďalšie zmeny v cestovných poriadkoch:
· Spájame Košice a Bratislavu s maďarskými mestami Miskolc, Budapest a Györ. Pozrite si cestovný poriadok linky Prešov – Košice – Bratislava – London, kde nájdete presné časy odchodov a príchodov.
· Na linke do Paríža sú od 1.4.2016 pridané nové mestá  Le Havre, Le Mans, Rouen a Saint Brieuc.
· V čase hlavnej turistickej sezóny posilňujeme prevádzku spojov do najdôležitejších európskych hlavných miest: a to do Londýna, Paríža, Bruselu, Amsterdamu, Ženevy ako aj miest na juhu Francúzska: Nice, Marseille a Avignon.

Ďalšie benefity, ktoré budú cestujúcim k dispozícii najneskôr do letnej sezóny sú:
· Bezplatné pripojenie na WIFI počas celej cesty
· Zásuvky na 220 V  a USB
· Pohodlné sedenie
· Školený personál
· Nové autobusy
· Výhodné PROMO CENY 

Zmenou cestovných poriadkov nebudú obsluhované niektoré nácestné zastávky na území Slovenska.  Preto je potrebné, aby ste využili na dopravu do Bratislavy alebo Košíc  vnútroštátne diaľkové linky ostatných autobusových  dopravcov. Na Vaše otázky ako sa dostať do Bratislavy alebo Košíc z územia celého Slovenska Vám poradí náš školený personál v Kontaktnom centre na čísle tel.: 18 211 (v prípade hovoru z územia Slovenska),  alebo na tel. čísle +421255422734 (v prípade hovoru zo zahraničia)  a to denne  v čase  06:30 – 18:30 hod. Vaše otázky nám môžete zaslať aj mailom na adresu: info@remove-this.slovaklines.sk

Veríme, že tieto zmeny privítate a oceníte!

Želáme Vám pohodlné cestovanie s Eurolines Slovakia. 

Vyhľadanie spojenia