Získali sme ocenenie Superbrands pre rok 2014

8.7.2014

Značka EUROLINES získala na Slovensku ocenenie Superbrands pre rok 2014.
Cenu Superbrand značke EUROLINES udelila komisia expertov Brand Council programu Superbrands Slovakia, zložená z 15 nezávislých odborníkov, a slovenskí spotrebitelia. Titul Superbrands patrí k najvýznamnejším celosvetovo fungujúcim programom hodnotenia značiek a ceníme si, že značka Eurolines sa zaradila medzi slovenské Superbrands.
Veríme, že cena, ktorú vyhrala naša značka, je pre vás - našich zákazníkov - uistením a povzbudením pri vašich každodenných rozhodnutiach.
Ďakujeme všetkým za preukázanú priazeň.

O ocenení: Medzinárodný program Superbrands bol pred viac ako pätnástimi rokmi zavedený vo Veľkej Británii marketingovými a komunikačnými odborníkmi. Stanovili si dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať príklady pre účastníkov trhu, ktorí by sa radi rozvíjali a učili. Odvtedy sa tento program stal populárnym na celom svete a dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie v 88 krajinách na piatich kontinentoch. Komisia Brand Council má kľúčovú rolu a zodpovednosť v každej krajine, ktorá sa na programe zúčastňuje. Organizátori súťaže preto vyberajú pre túto úlohu len vysoko uznávaných odborníkov, a to na základe rozsiahleho výberového procesu. Značky sú nominované výhradne na základe odborných kritérií, pričom spoločnosti nemôžu žiadať o toto uznanie.

 

Vyhľadanie spojenia