Za teplom alebo chladom s Eurolines

16.7.2014

Rozmýšľate, kam by ste v týchto letných horúčavách vyrazili na výlet? Či sa ísť osviežiť k moru alebo schladiť do hôr? Eurolines Slovakia pre Vás ponúka atraktívne spojenia do rôznych destinácií. Čo tak navštíviť Španielsko alebo Dánsko?

Španielsko:
Využite nové autobusové spojenie. Čaká na vás prekrásna architektúra starovekých miest, flamenco v súmraku, pôvodná paella na piesočnej pláži či býčie zápasy. Teraz sa aj vy môžete stať súčasťou španielskej atmosféry. Navštívte hlavné a zároveň najväčšie mesto Španielska, Madrid, alebo zavítajte do Katalánska, a to priamo do Barcelony. Ak ale chcete okúsiť kúzlo dovolenkovej destinácie, jednoznačne odporúčame Malagu.
Cestovný poriadok >>TU<<

Dánsko:
Dovolenka v Dánsku je ideálna najmä pre tých, ktorí neobľubujú horúčavy a prechádzky v letnom daždi im robia radosť. Môžete si však zájsť k najvyhľadávanejšej turistickej atrakcii, ktorou je socha Malej Morskej Panny z rozprávky od Hansa Christiana Andersona.
Cestujte na úrovni - cestujte s BUSINESS CLASS. Bezpečné a luxusné autobusy Setra sú vybavené elektrickými zásuvkami 220V, internetovým pripojením, klimatizáciou, zväčšeným priestorom na nohy a ďalšími výhodami, ktoré vám spríjemnia cestu do Dánska.
Cestovný poriadok >>TU<<

Vyhľadanie spojenia