Užite si vianočné trhy v zahraničí

8.12.2014

Vianočné trhy - miesto pohody, dobrého jedla, vône vareného vínka a iných dobrôt.

Vybočte zo stereotypu a okúste atmosféru vianočných trhov v niektorej z európskych metropol.  Viedeň, Frankfurt nad Mohanom, Salzburg, Miláno, Paríž alebo Londýn - či chcete zájsť len do susedného štátu, alebo neváhate cestovať i ďalej, možností je niekoľko.

Každá z týchto európskych metropol ponúka neopakovateľnú vianočnú náladu. Vianočné trhy vo Viedni sú známe svojou špecifickou rozprávkovou atmosférou. V Paríži si užijete pohľad na krásne blikajúcu Eifelovu vežu. V Londýne neopakovateľný výhľad na vianočné mesto z London Eye. Nákupné maniačky a maniaci sa môžu odviezť linkou do Milána a využiť zľavy na nákup svetoznámych značiek. Nakupovať môžete do sýtosti, náš autobus vám odvezie aj 2 plné kufre... Veľmi vyhľadávané mestá s vianočnými trhmi sú aj Salzburg a Frankfurt nad Mohanom, kde sa konajú rôzne zaujímavé slávnosti s bohatým programom pre deti aj dospelých.

Naladili ste sa vianočne? Tak neváhajte, sadnite na autobus a navštívite vianočné trhy v niektorej zo spomínaných metropol.
Cestovné poriadky nájdete >>TU<<

Vyhľadanie spojenia