Nová čakáreň pre medzinárodnú dopravu na bratislavskej autobusovej stanici

30.4.2014

Zakúpili ste si cestovný lístok na niektorú medzinárodnú autobusovú linku s odchodom z bratislavskej autobusovej stanice Mlynské nivy? Počkajte si na svoj autobus nerušene a v pohodlí novej čakárne.

Pre väčší komfort pri čakaní na autobus sme zriadili pre vás novú čakáreň. Určená je cestujúcim autobusmi ktorejkoľvek medzinárodnej linky, vrátane linky Bratislava – Viedeň. Využiť ju môžete v deň odchodu svojho autobusu.

Čakáreň sa nachádza na poschodí autobusovej stanice v priestore nad pokladňami a označená je ako Čakáreň pre medzinárodnú dopravu - INTERNATIONAL PASSENGERS LOUNGE.

Pre prístup do čakárne navštívte v deň cesty niektorú z pokladní č. 4, 5 alebo 6 na Autobusovej stanici Mlynské nivy a preukážte sa platným cestovným lístkom. Pokladníčka vám na základe toho vydá kód a všetky informácie potrebné pre vstup do čakárne.

Čakáreň okrem ničím nerušeného komfortného sedenia poskytuje aj bezplatné pripojenie na  internet cez WiFi, elektrické zásuvky na 220 V, dennú tlač, časopisy, informačné a propagačné materiály. K dispozícii je pitná voda a za symbolický poplatok si môžete urobiť kávu v automate.

Veríme, že si nová ponuka získa vašu obľubu a budete čakáreň využívať vždy, keď pocestujete z Bratislavy do Európy.

Vyhľadanie spojenia