Navštívte s nami pulzujúci Londýn

9.8.2016

Vyberte sa spolu s nami na výlet do Londýna. Metropola na Britských ostrovoch vás okúzli svojou živou atmosférou, svetoznámymi pamiatkami, rozľahlými parkami, či originálnymi obchodmi. Vychutnajte si obľúbené fish & chips, odfoťte sa pod Big Benom, nezmeškajte výmenu stráží pred Buckinghamským palácom, obzrite si mesto z výšky London Eye a na prechode pre chodcov sa nezabudnite pozerať vpravo. Londýn má pre vás pripravené nezabudnuteľné zážitky.

Jedno z najväčších miest Európy vás privíta svetoznámymi pamiatkami, ktoré boli svedkami mnohých významných historických udalostí. Nevynechajte miesto, kde sa písala britská história, štvrť City, kde sa nachádza Katedrála svätého Pavla, či 62 metrov vysoký Pamätník Veľkého požiaru v Londýne. Kúsok od neho si môžete obzrieť britské korunovačné klenoty ukryté v bývalej pevnosti Tower of London. Podľa nej dostal svoje meno aj azda najznámejší most na svete, Tower Bridge. Ak budete mať šťastie, možno sa mostné rámy zdvihnú práve počas vašej návštevy, ako to robia približne päťstokrát do roka. V časti Westminister vám presný čas ukážu hodiny na známej 97 metrov vysokej veži Big Ben. K neónovým reklamám na Piccadilly Circus prejdete cez Downing Street, kde v dome číslo 10 už tradične býva ministerský predseda. V štvrti Greenwich sa zasa jedným krokom cez nultý poludník dostanete z východnej na západnú pologuľu. Pamiatky vymeníte za nákupy na Oxford Street. Ak si k nim chcete vychutnať nezameniteľnú atmosféru, určite nevynechajte Camden Town. A ak sa chcete pri nákupoch cítiť ako vo filme, zamierte do Nothing Hill na Portobello Road, kde sa každú sobotu konajú veľkolepé trhy plné starožitností, originálnych second-hand kúskov a vintage doplnkov, ale aj čerstvých potravín či suvenírov.

 

Londýn je jednoducho neopakovateľný a jeho rozmanitosť nekonečná. Vydajte sa ju spolu s nami spoznávať. Na medzištátnej linke do Londýna je možné zakúpiť si cestovné lístky za skvelé Promo ceny pri nákupe vopred. Preto neváhajte a zarezervujte si svoj lístok ešte dnes. Všetky informácie nájdete TU.

Váš Eurolines

Vyhľadanie spojenia