Ideálny tip na výlet Viedenská ZOO a Schönbrunn

8.9.2014

Prichádza jeseň, ktorá je ako stvorená na výlety či prechádzky. Urobte si rodinný výlet do viedenskej ZOO alebo na zámok Schönbrunn. Určite neoľutujete.

Do viedenskej ZOO alebo na Schönbrunn sa dostanete z Bratislavy pomerne jednoducho. Vyberte si niektorý z bohatej ponuky spojov Slovak Lines, ktoré premávajú medzi Bratislavou a Viedňou na autobusovej linke Express Bratislava - Vienna. Určite si nájdete autobusové spojenie, ktoré Vám bude časovo vyhovovať. Na autobus nastúpite na Autobusovej stanici Mlynské nivy, nástupište 12 a odveziete sa na poslednú zastávku. Odtiaľ sa odveziete METROm U1 (červené) smer Karslsplatz, kde prestúpite na METRO U4 (zelené) smer Schönbrunn. Vystúpite na stanici Hietzing.Na cestovanie odporúčame využiť výhodný cestovný lístok tzv. KOMBI TICKET, ktorý ponúka možnosť cestovania autobusom Slovak Lines a následne mestskou hromadnou dopravou na území Viedne v zóne označenej ako „Wien VOR Zone 100“. Na jeden lístok teda pocestujete z Bratislavy do Viedne a pokračujete mestskou hromadnou dopravou., Ušetríte, nemusíte riešiť nákup lístka do MHD vo Viedni a v pokoji si užijete výlet.

Potrebujete viac informácií o spojoch medzi Bratislavou a Viedňou? Pozrite sa na webstránku Slovak Lines alebo sa informujte v Kontaktnom centre Slovak Lines denne od 6:30 do 18:30 hod. Telefónne číslo Kontaktného centra je: 18 211  (prípadne: +421 2 55 422 734)

Cestovný poriadok nájdete >>TU<<.
Cenník Kombi Ticketu nájdete >>TU<<.

Vyhľadanie spojenia