Do Prahy nielen za hlavnými turistickými atrakciami

21.6.2017

Odvezte sa s nami do Prahy a vychutnajte si jej jedinečnú atmosféru. Romantická česká metropola na Vltave vám pripraví očarujúci zážitok.
Nie náhodou patrí Praha medzi najkrajšie mestá Európy. Pre svojich návštevníkov má pripravené pôvabné zákutia, secesnú architektúru aj zmes postkomunistického kultúrneho dedičstva. Na svojich potulkách určite nevynechajte najnavštevovanejšie miesta ako Karlov most, Staromestské námestie či Katedrálu sv. Víta. A ak už sú vám už tieto miesta dobre známe, Praha ponúka k hlavným turistickým atrakciám aj veľa alternatív, ktoré stoja za návštevu. Vychutnajte si neopakovateľnú atmosféru blších trhov na ulici U Elektry, ktoré sa konajú každý víkend, navštívte niektorý z najrôznejších barov na Žižkove, spravte si piknik v Riegrovych sadoch, pokochajte sa výhľadom z Vyšehradu, Petřína či Pražského hradu alebo sa ponorte do víru tanca a nočnej zábavy v niektorom z množstva klubov. Na objavovanie známych aj menej známych atrakcií stovežatej Prahy si vyhraďte dostatok času, pretože počas vašich potuliek vás určite zlákajú tradičné krčmičky so znamenitou českou kuchyňou a svetoznámym pivom.

Ak využijete nákup vopred, na linkách do Prahy vám ponúkame cestovné lístky za skvelé Promo ceny. Preto neváhajte a zarezervujte si svoj lístok ešte dnes TU.

Váš Eurolines

Vyhľadanie spojenia