Deň narcisov

6.4.2017

7. apríla sa na Slovensku už po 21. krát koná verejná zbierka Ligy proti rakovine – Deň narcisov. Zapojme sa a podporme tých, ktorí každý deň zvádzajú boj s ťažkou chorobou. Pripnutie narcisu ako prejav spolupatričnosti pomáha:

1. odfoťte si originálne selfiečko s narcisom

2. pridajte pozitívny odkaz pre onkologických pacientov

3. postnite ho na Facebook alebo Instagram s hashtagom #ChcemPomahat

Ulice celého Slovenska v jeden deň v roku zaplavia žlté kvietky ako gesto podpory a spolupatričnosti s tými, ktorí bojujú s rakovinou. Vhodenie dobrovoľného príspevku do pokladničky dobrovoľníkov zároveň pomôže zhromaždiť prostriedky na konkrétnu praktickú pomoc onkologickým pacientom a ich rodinám na celom Slovensku.

Liga proti rakovine počas celého roka pripravuje projekty a programy, ktorými pomáha pacientom v ich konkrétnych problémoch, situáciách a výzvach. Okrem toho sa stará o prevenciu a informovanosť celej verejnosti, podporuje zdravotnícke zariadenia, nemocnice, iné občianske združenia i výskum v oblasti liečby onkologických ochorení.

Pripnutím žltého kvietku v Deň narcisov vysielame onkologickým pacientom odkaz, že nie sú vo svojom ochorení sami, že ich boj sa týka nás všetkých a že majú našu podporu.

Viac informácií, ako môžete prispieť nájdete >>TU<<.

Vyhľadanie spojenia